O nas

„Dolina Iny” to nowo otwarte łowisko specjalne do sportowego połowu ryb i nie tylko. Posiadamy również jezioro z domkiem i własną plażą. W sąsiedztwie znajdują się liczne lasy, jeziora i rzeki pełne zwierząt. Niezwykłe miejsca do obserwacji i bezkrwawych łowów z aparatem lub kamerą.

Obiekty, które przygotowaliśmy dla Gości to dwa domki, oryginalnie zaprojektowane, komfortowo wyposażone. Pierwszy obiektem jest łowisko specjalne wraz z domkiem i miejscem do grillowania. Domek, to nowo wybudowany obiekt z 4 pokojami, 2-ma łazienkami, salonem połączonym z aneksem kuchennym i TV satelitarna. Główne ryby w naszym stawie to karp (sztuki dochodzące nawet do 7 kg), oprócz karpia jest lin i karaś złoty. Łowisko jest bardzo atrakcyjne do szkolenia dzieci, młodzieży oraz początkujących dorosłych wędkarzy. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu niezbędnego do sportowego połowu. W naszym obiekcie można zakwaterować od 8 do 10 osób.

Drugim z obiektów jest domek nad jeziorem. Atutem tego obiektu jest fakt, że znajduje się on na wodzie co zapewni naszym Gościom niezapomnianych chwil podczas połowów bezpośrednio z domku. Dla wytrawnych wędkarzy jest i łódka dzięki którem można zwiększyć swoje szanse połowowe, oraz prywatna plaża dla pociech i nie tylko. W jeziorze znajdziemy mnóstwo ryb są to m.in. szczupaki, liny, karpie, okonie, płocie, można złowić też dużego karpia.

Stworzyliśmy miejsce dzięki któremu nasi Goście będą mogli odetchnąć od zgiełku dnia codziennego, odprężyć się i zregenerować swoje baterie.

Zapewniamy dobry wypoczynek w ciszy, ramie w ramie z pięknem natury, która jest na wyciągnięcie ręki!